Events

Wspomnienia z Dubaju 2017

Wspomnienia z Dubaju 2017

Dubaj przywitał nas spektakularną architekturą, gorącym klimatem, piaszczystymi plażami, oszałamiającym, orientalnym zapachem przypraw i bakalii. To, co spotykaliśmy na każdym kroku, udowadniało nam, że siła ludzkiej myśli i organizacji ma ogromną moc kreacji. W ciągu 50 lat to miejsce przekształciło się ze zbudowanej z liści palmowych wioski w najnowocześniejsze miasto świata. Podziwialiśmy to z 125 piętra Burj Kalifa, zaledwie nieco powyżej połowy jego wysokości. Historia Dubaju udowadnia, że wizją i determinacją można dokonać wszystkiego, o czym się marzy! Uczestnicy zgodnie uznali – biznesowo i turystycznie właśnie ta Międzynarodowa Konferencja Colway International była niezapomniana.

To, co zobaczyliśmy podczas zwiedzania, jest nie do opisania, ale do zobaczenia. Na własne oczy. Więc drodzy Partnerzy – do zobaczenia! Gdzie? Oczywiście podczas kolejnej Międzynarodowej Konferencji Colway International w Tajlandii!

Czym różnią się nasze wyjazdy od wycieczek z biur podróży?

My ruszamy w drogę z rodziną, zespołem, drużyną. Przyjaźń, zabawa, przynależność i realizowanie większej idei to hasła, które towarzyszą nam w podróży. Każda Konferencja jest celebracją Waszych świadomych wyborów i świętem Waszych sukcesów.


Prawdziwa pustynia, czerwony piasek, zachód słońca, którego nie da się opisać. To trzeba zobaczyć! Dołączajcie do Colway International! Czekamy na Was!

Barbara Buławska, Jeep Safari

-

Tylko się delektować i czerpać nową energię! Jestem wypoczęta i szczęśliwa. Wszystko to dzięki mojej pracy, którą uwielbiam!

Mariola Rymarczyk, drugi poranek

-

To złożony proces, aby otrzymać kwalifikacje na Międzynarodową Konferencję w Dubaju, trzeba było wykonać określony plan. Plan został wykonany, więc nagroda została przyznana. Dla nas ten wyjazd to przygoda życia, może pierwsza, ale nie ostatnia. To wspaniałe uczucie móc w gronie rodziny, starych przyjaciół czy też osób nowo poznanych, ale tak samo pozytywnie zakręconych jak my, zwiedzać świat, a przy okazji świetnie się bawić.

Wspólne wycieczki, zabawy, posiłki, pogadanki to czas, kiedy mogliśmy się zupełnie odciąć od codzienności, natłoku obowiązków i pracy. Ale jest to też taki czas, gdzie chociaż przez parę dni można było zaczerpnąć totalnej beztroski, zupełnie jak małe dzieci. To niesamowite uczucie, które wciąż siedzi w głowie i wzbudza pragnienie, że chce się więcej.

Konferencja w Dubaju, najprościej mówiąc, była ukoronowaniem efektów naszej pracy. Niesamowita atmosfera, cudowni ludzie, przepiękne miejsca, doskonała organizacja wzbudziła w nas ogromne pragnienie bycia na kolejnych konferencjach. Szkoda, że takie wyjazdy odbywają się tylko raz w roku. Nasze kolejne wyzwanie to niezwykła konferencja, która odbędzie się w Tajlandii. Już nie możemy się doczekać.

Monika Suska-Łojek i Mariusz Łojek

-

Dubaj to miasto, w którym wszystko jest naj... Na Gali Colway International były najpiękniejsze wrażenia, najserdeczniejsze spojrzenia, najcudowniejsze uczucia, najmocniejsze uściski dłoni, najszczersze uśmiechy, najżyczliwsze słowa, najcieplejsze wzruszenia...

Zbigniew Liss, Uroczysta Gala Colway International

Back to list