NEWS

Pozbądź się zbędnych kilogramów pod moją opieką.  Dołącz do grupy pilotażowego programu odchudzającego!

Pozbądź się zbędnych kilogramów pod moją opieką. Dołącz do grupy pilotażowego programu odchudzającego!

Szukam osób, którym pomogę zredukować wagę ciała w prosty i skuteczny sposób. 

Prosty, bo nie będzie żadnego liczenia kalorii. I nikt nie będzie chodził głodny. 

Skuteczny, bo pomagam od lat tym, którzy są zdeterminowani obniżyć wagę swojego ciała i czuć się lepiej, a przy okazji zmniejszyć ryzyko powikłań wynikających z nadwagi. 

Przy moim wsparciu tylko w COLWAY wiele osób pozbyło się od kilku do nawet 15 kilogramów w okresie trzech - czterech miesięcy. I wydarzyło się to trochę przy okazji wprowadzania przez te osoby zasad suplementacji i odżywania, które redukują ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne. I w poprzednich programach redukcja masy ciała nie była celem samym w sobie.


TYM RAZEM SKUPIAĆ BĘDZIEMY SIĘ TYLKO NA ODCHUDZANIU!

Jeśli chcesz pozbyć się od 10 do 15 kg i jesteś osobą zdeterminowaną w dążeniu do tego celu, to Ci w tym pomogę. 

Zapraszam do pilotażu programu odchudzającego COLWAY

Z jakimi korzyściami wiąże się przystąpienie do grupy pilotażowej:

  • Macie moją, stałą opiekę, (a jestem zarówno fizjoterapeutą jak i dietetykiem klinicznym od wielu lat) przez pierwsze trzy miesiące programu i to zupełnie za darmo.
  • Otrzymacie gotowe rozwiązania – zasady żywieniowe, oraz podpowiedzi w formie przepisów na to jak komponować posiłki, by osiągnąć zamierzony efekt.
  • Możecie skorzystać z badania – analizy składu masy ciała, którą zrobię przy wykorzystaniu specjalnego analizatora. Badanie jest krótkie, bezbolesne, a jednocześnie pozwala ocenić skład i kondycję naszego ciała. Badania odbędą się w ustalonych (po konsultacjach z Wami) terminach w 6 miastach lub ich okolicach – Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź i Warszawa. 

WAŻNE: te lokalizacje mogą ulec zmianie – jesteśmy elastyczni – jeżeli w jakiejś innej miejscowości pojawi się grupa min 10 osób chętnych do skorzystania z Programu, to jest możliwa zamiana lokalizacji. 

  • Bardzo atrakcyjny rabat na suplementy niezbędne do stosowania w trakcie programu – to będą dwa produkty dostępne dla Uczestników Pilotażu w wyjątkowej cenie. Koszt miesięczny zakupu tych dwóch suplementów to będzie 209 PLN / 51 EUR / 48 GBP. Zestaw będzie miał wartość 23 PZ. Będą to dwa produkty oferowane przez firmy będące w grupie kapitałowej COLWAY: SlimCol i SynbioCol


Proszę o podjęcie świadomej decyzji o dołączeniu do programu. Ja gwarantuję sukces w walce ze zbędnymi kilogramami, tym wszystkim, którzy będą stosować się do zasad Programu. Ale nie będę stać „z batem” nad uczestnikami Programu. To od Was zależy, czy podejdziecie rzetelnie do zasad i będziecie je stosować. Bo przecież nie chodzi o to, by samego siebie okłamywać. 

Na zgłoszenia mailowe czekam do 12.02. 

Proszę wysyłać je na adres: dietetyk@colway.pl

W tytule maila proszę wpisać: ODCHUDZANIE

A w treści swoje imię i nazwisko, numer telefonu z zainstalowaną aplikacją whatsapp, swoją wagę obecną i tę, docelową, którą chcecie uzyskać. Oraz która miejscowość z 6 wskazanych jest Wam najbliższa, jeżeli chcecie skorzystać z badania – a warto to zrobić!

Wysłanie maila oczywiście nie jest jednoznaczne z ostateczną deklaracją dołączenia do programu odchudzającego. 

Wszystkim osobom, które do mnie wyślą maila ze zgłoszeniem ja odeślę po 12.02 (zapewne ok 16.02-17.02 – zależnie od liczby zgłoszeń) pakiet podstawowych informacji, które pozwolą podjąć świadomą decyzję o dołączeniu do Programu. 

Jeśli Wasza waga jest ok, to możecie udostępnić tę wiadomość osobom w swoim otoczeniu, od których kiedyś usłyszeliście, że chcą się odchudzić. 


Pomogę 

Katarzyna Kosowska 

dietetyk kliniczny COLWAY. 
Back to list